Mercan Otomasyon ve Güç Sistemleri Mak. Müh.San. Tic. LTD. ŞTİ

Elektrikçiler ve Elektrik Malzemeleri

Açıklama

Mercan Otomasyon ve Güç Sistemleri olarak 2017 yılından itibaren başarılı bir şekilde hizmetlerimize devam ediyor, müşterilerimize en yenilikçi çözümleri sunuyoruz. Otomasyon sektöründe saha montajı ve teknik destek vererek girdiğimiz bu sektörde sürekli ilerledik ve bugünkü durumumuza gelmeyi başardık. Şu anda hem otomasyon sektöründe hem de güç sistemleri alanında teknik destek, bakım ve montaj hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda anahtar teslim otomasyon projeleri, elektrik pano imalatı ve UPS, regülatör, redresör projeleri alanında aktif görev yapıyoruz.

Vizyonumuz
Felsefemize ve ilkelerimize bağlı kalarak ilerlemek, teknolojik gelişmeleri yakalayarak Mercan markasını sektörün en tepesine yerleştirmek bizim en büyük hedefimizdir. Bunun için sürekli olarak yeni gelişmeleri takip ediyor, hizmet skalamızı genişletiyor ve yurtiçi ve yurtdışında büyük yatırımlar yapıyoruz. Bir gün mutlaka global alanda söz sahibi olacak ve siz değerli müşterilerimizin desteği ile Mercan Otomasyon ve Güç Sistemleri markasını sektörün en tepesine taşıyacağız
Misyonumuz
Otomasyon ve güç sistemleri alanında bizlere verilen projeyi en iyi şekilde yerine getirmek ve müşterilerimizin uzun yıllar kullanabileceği kaliteli projeler üretmektir. Bu yolda tüm Mercan ailesi olarak sıkı bir şekilde çalışıyor, büyüyüp gelişirken asla kalite standartlarımızdan ödün vermiyoruz. Böylece övündüğümüz müşteri memnuniyeti standartlarını sürekli en üstte tutmayı başarabiliyoruz.
Hizmetlerimiz:
- Makine-Proses Otomasyonu
- Elektrik Pano İmalatı
- Kesintisiz Güç Sistemleri
- Ups Regülatör Akü
Adres
Erenler Mahallesi 1105. Sokak No:23 Erenler Sakarya 1105. Sokak
Erenler
Erenler, Sakarya 54200
Tel
264 2761222
Sosyal Medya

Bir Değerlendirme Yaz

Bir değerlendirme yapabilmek için siteye giriş yapmalısınız