Garraje Bilişim Teknolojileri

SEO - Dijital Pazarlama Firmaları

Açıklama

Garraje Hub Türkiye’nin İstanbul kentinde 360 ° Dijital, Halkla İlişkiler, Pazarlama ve web tasarım ajansıdır.
Garraje, dijital ve veri odaklı çözümler oluşturma konusunda birçok önemli hizmet sunmaktadır.
Size özel kaliteli web siteleri , seo , dijital pazarlama ,grafik tasarım , reklam ve daha bir çok alanda size hizmet verme gayetini sevgiyle üstleniyor .
Garraje Fas’ta Kazablanka’da başladı , 2017 ‘de Türkiye’nin İstanbul şehrinde kuruldu . 2020’de ise Dubai’ye açıldık ve bütün gücümüzle hizmetinizdeyiz .
Veri odaklı, şeffaf ve insan merkezli bir reklam çözümü sunmayı hedefleyen bir şirket olarak garraje Türkiye'de de kaliteli işler yapmaktadır .
Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerle çalışan, kültürel açıdan çeşitlilik gösteren, performans odaklı ve teknoloji meraklısı ekibimizle özgür bir takımız . Akıllı, genç, dinamik ve dijital teknolojinin sürekli geliştiğini ve bu işin içinde ne olduğunu bilmek için deneyimlerimizi sunabilen bir ekibiz.
İş koleksiyonu, girişimciler, geliştiriciler , stratejistler, yaratıcılar, teknoloji uzmanları ve üreticiler için iş gündemine sahip markalar için yaratıcı bir ajansız.
Ve kendimize güveniyoruz.
Dijital pazarlamanın geldiği bu zirvede, Garraje olarak zirvede yerimizi aldık.
Zeki ve çalışkan ekibimizle size kaliteli hizmet sunmak gurur verici .
Dijital dünyaya Garraje ile başlayın , ve sizde vazgeçilmez olun .
Dünyanın dört bir yanından gelen müşterilerle yakın bir şekilde çalışıyoruz, önemli, hedeflenmiş başarılı sonuçları içeren ve dönüştüren başarılı dijital fikirler ve stratejiler geliştirmek için işlerinin merkezinde kaliteli işler çıkarıyoruz .
İstanbul'un önde gelen bir dijital ajansı olarak, müşterilerimizle birbir görüşen geleneksel tasarım ve geliştirme ajansı ilişkisinin ötesine geçerek birlikte çalıştığımız kişi ve şirketlere ortak olmaya çalışıyoruz.
Microsoft İş Ortakları, AWS İş Ortakları, Facebook Pazarlama Danışman İş Ortakları, Mailchimp İş Ortakları, Yandex Uzman İş Ortakları, Bing Uzman İş Ortakları ve Google Uzmanları Sertifikalı, IBM Teknoloji İş Ortakları, Doküman İş Ortakları, Visa, Shopify… ve daha bir sürü iş ortağımız var .

Garraje'ye kahve içmeye bekleriz .
Adres
Yüzbaşı Kaya Aldoğan, Sokak No :4, Ofis No :305, 34418 Şişli/İstanbul
Şişli, İstanbul 34418
Tel
212 4011334
Sosyal Medya
Saatler
Pazartesi 09:00 - 17:00

Bir Değerlendirme Yaz

Bir değerlendirme yapabilmek için siteye giriş yapmalısınız