ESKİŞEHİR GELİŞİM ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ (ESGEM)

Eğitim Kurumları / Firmaları

Açıklama

Eskişehir Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi,

2017 yılında faaliyete geçen ESGEM Özel Eğitim Öğretim ve Rehabilitasyon San. Tic. Ltd. Şti. tarafından özel bireyler için "Eskişehir'in Gelişim Merkezi" olma hedefiyle kurulmuştur.
Özel gereksinimli öğrencilerimizi ve sevgili öğrencilerimizin ailelerini her yönden destekleyebilmek için, işinde profesyonel ama ruhunda amatörlüğü yaşayan, çocuklarımızla karşılaştığımız ilk andan itibaren ilgi ve ihtiyaçlarını başlangıç olarak belirleyen, onların toplumun bir parçası, sosyal bireyler olarak gelişimlerini destekleyen, yeni bilgilerle kendini sürekli yenileyen, profesyonelce yaklaşan, hayatın içinden olabilen, alanında uzman, ailelerin sorunlarını dinleyen, sorunlar karşısında kenetlenerek çözüme ulaşabilen, birbirleri ile iletişim halinde olan, eğitim her yerde ve her ortamda uygulanabilir ilkesini benimseyen…


Çocukların özgüven gelişimini, sosyal ve bilişsel becerilerini, hayatlarını özgür ve bağımsız sürdürebilmelerini destekleyen… Güler yüzlü, gelişime açık, programlı, aileleri dinleyip doğru yönlendirip destekleyen, bir aile olmayı başarabilen dürüst, sıcak, samimi, alanında profesyonel ama amatör ruhunu hiç kaybetmeden bilgilerini her zaman yenileyerek kendini geliştiren, alanında uzman bir kadronun eğitim verdiği bir merkez olmayı hedefleyerek eğitim yolculuğumuza başladık.
Adres
çamlıca mahallesi ilke Sokak no:36/1 İlke Sokak
çamlıca mahallesi
Tepebaşı, Eskişehir 26000
Tel
542 8921175
Sosyal Medya
Saatler
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar 09:00 - 19:00

Değerlendirmeler

April 20, 2020

April 20, 2020

Bir Değerlendirme Yaz

Bir değerlendirme yapabilmek için siteye giriş yapmalısınız