Ünye Özbaltacioğlu Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Açıklama

Ünye Nakliyat ücretsiz exper hizmeti ile size uygun fiyat araştırması yapılır ve en uygun fiyat belirlenir. Yapacağımız sigorta ile eşyalarınız gönül rahatlığıyla taşınır. Ev, iş yeri taşımacılığı ve şehir içi – şehir dışı taşımacılık bizimle çok rahat

Ünye Nakliyat taşıma sırasında Asansörlü aracımızın sağladığı kolaylıkla hızlı, güvenli ve gürültüsüz bir taşıma gerçekleşir. Taşınan eşyalarınız söküldüğü gibi montajlanarak sizin kullanımınıza sunulur. Taşınan eşyalar ve paketlenen koliler belirttiğiniz şekilde yerleştirilir. Taşınma gibi zor bir süreç firmamız sayesinde kolay hale gelir. Akşama keyif kahvenizi içerken iyi ki varlar demeniz bizim için en büyük ödüldür.

Ünye Nakliyat hayatımızda modern yaşamın değişen koşullarının oluşturduğu gereklilikler neticesinde ev taşımak zorunda kalabiliyoruz. Bu zorunluluklar bizim hayatımızda engeller oluşturabiliyor. Bu engelleri beraber kolay ve profesyonel şekilde atlatabiliriz. Bizi aramanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ücretsiz expertiz hizmetimizle; sizin için ekonomik ve profesyonel yardımı belirleriz. Uzman kadro ve teknolojik ekipmanlarla taşınmanızı sağlarız. Yeni yerinize kolay, hızlı ve güvenilir bir taşıma hizmeti sağlamış oluruz.
Adres
Atatürk Mah. Ünye/ORDU Atatürk Mah. Ünye/ORDU
Ünye, Ordu 52100
Tel
543 5045516

Bir Değerlendirme Yaz

Bir değerlendirme yapabilmek için siteye giriş yapmalısınız